KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10123048
nr 1012 3048
Akvareller
3 st. Erik Andersson, hus, signerade, motivet: 15x10 + 14x20 + 26x35
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:37:26
18/1 18:06:11
Lis Husberg (f. 1920)